fbpx
Royal Stance Meet 29.5.2021

Royal Stance Meet 29.5.2021

Ačkoliv jsem se zařekl, že na podobné akce jezdit nechci, nakonec jsem neodolal. Neříkám, že nutně každý sraz musí být stejnou ukázkou hlouposti a poměřování pinďourů, kdo to víc zapálí. Bohužel, na většině těchto veřejných akcí, to bývá nepsaným pravidlem. Na druhou stranu, první větší meet, spousty lidí, možnost rozdat nějaký lepky, popřípadě se potkat se známými, kamarády a nebo najít nějaký nový náměty na článek. Tak jsme se s pár známými domluvili, udělali si before meetup a čekali na oznámení lokace. Vzhledem k tomu, že jsme byli (what a classic!) na benzínce a popíjeli kafe, energiťáky a jiný zdravý ňaminky, tak nám čekání na, o hodinu posunuté oznámení lokace, uteklo celkem rychle. Sedli jsme do aut a hurá do Pražských Čestlic.

Přijeli jsme celkem rychle, takže nebyl úplně problém s hledáním místa pro zaparkování. Sériovky jsme nechali stranou a sešli se u těch ,,lepších“ aut, z naší party. Začínalo se to sjíždět a pomalu se objevovalo první, zcela typické ,,braaap! Prásk!“ Sem tam někde lehce zahořet, ukázat, že mám v autě zajímavej swap, a nebo že mám fakt poladěno, ok.

Zbytečné tůrování motoru v zaparkovaném autě, pálení gum, popřípadě zbytečný provokace strážců zákona. Speciálně tohle jsou věci, který prostě nechápu a nikdy chápat nebudu. Už vůbec ne u polorozpadlýho Civica, Compacta, nebo Felicie. Těhle vyjímek se našlo ale opravdu celkem málo a celý sraz byl opravdu spíše klidným a pohodovým místem, kde jste se mohli projít mezi, kolikrát opravdu parádními, kousky.

Největším šrotem srazu byl Civic, kterej tam v rámci srazu musel měnit spojku. 😅 Naprosto skvělý audio přivezl bílej Passat B5.5 (majitele neznám, klidně mi dejte vědět na IG). To byla regulérně stage na kolech. A hrálo to opravdu nádherně! A za mě TOP 3 auta. Mariova sedma, Filipova W201 a Petrova RS3, hlavně pro to, že vim, co to je za bestii.

Aut se přijelo podívat opravdu mnoho, kompletně celé parkoviště u Alberta v Čestlicích bylo zaplněné a k tomu i větší část parkoviště u Spectra. Kdo z Vás to v Čestlicích zná, ví, že ta plocha je opravdu obrovská! Celá tahle plocha byla samozřejmě kontrolována PČR. A musím pánům policistům za nás za všechny opravdu poděkovat. Pánové, veliké DÍKY! Díky za Vaší trpělivost, díky za to, jakým způsobem jste nás tolerovali, díky za to, že jste šli jen a pouze po těch bezmozcích, kteří nutně museli ukazovat svoje ,,umění“. Jestli si to někdo z Vás přečte, ozvěte se nám, máte u nás samolepku. DÍKY, DÍKY, DÍKY!

Účast byla hojná, bylo na co koukat. Díky klukům z Royal Midnight a Royal Haters, za uspořádání. Díky Pepčovi za poskytnutí fotky z dronu! Díky všem, který si přišli pro samolepku, triko, nebo třeba jen tak pokecat, podělit o nějakej další nápad, nebo se jenom pochlubit hezkým autem. Vážíme si veškerý Vaší podpory! Brzo se vidíme na dalším srazu! Užívejte galerii, dávejte likes, follows, čtěte a sdílejte tuneMAG! Enjoy!