fbpx
S3lection 2021 by Hardcore Haters

S3lection 2021

Dlouho tu nic nebylo, že? Ono to taky mělo svůj důvod. Bylo potřeba utřídit nápady, srovnat myšlenky, pověnovat se rodině a vlastně taky trochu odfouknout. Ale jsme zpátky a dneska to vezmeme z trochu jiného konce. V neděli, 4.7.2021 pořádala banda Hardcore Haters svojí Selection, s pořadovým číslem 3! TuneMAG.cz u toho nesměl chybět a klukům moc díky za pozvání! Stejně tak chci určitě poděkovat Domovi z Kulich Media, kterej nastřílel naprosto vesmírný fotky! Kdo z Vás na téhle akci ještě nebyl, rozhodně to zvažte. Dle mého se jedná o jednu z nejlepších událostí, která se u nás pořádá.

Začíná to vždycky stejně

S Domem jsme měli sraz kolem půl druhé na Benzině v Benešově. Pokec, cigáro, kafe, cigáro, no, znáte to. Chvíli před třetí hodinou jsme se vydali na místo konání. Jak silnice ubíhala, mě hlavou běhaly myšlenky, že ty cesty nebudou pro ty složenky nic moc. Přesně v tu chvíli se na mě rozsvítila kompletně celá palubovka a na maxidotu se objevil červenej vykřičník s nápisem Brakes! To bych nebyl já, kdyby to všechno proběhlo bez problému. Díky bohu se jednalo nejspíš o nějaký uklepaný čidlo ABS, nebo brzdovej spínač, takže jsme mohli pokračovat na Selekci. Když už jsme se blížili k místu konání, po cestě na nás pokukovalo spousty cedulek na značkách dopravního značení. Za chvíli to propukne, za chvíli tam budem. A to jsem ještě netušil, co všechno nás čeká.

Příjezd

Už při příjezdu bylo víc než jasný, že kluci už to mají zmáknutý. Zaparkovali jsme a hurá na check-in. Hned jsme byli s Domem označkovaný (díky za skvělej kelímek!), řekli nám kde, co a jak, a my se vydali do víru Selectionu. Už při vstupu na nás dejchala prazvláštní atmosféra, kterou zažijete možná tak na vlastních garden parties, a to ještě ne na všech. Na to jak velká akce se to zdá bejt, tak to všechno působí hrozně friendly, rodinně. Strangers welcome! Come and have fun!

S3lection 2021 by Hardcore Haters

Než jsme se mohli začít věnovat točení a focení, bylo potřeba zmapovat terén. Osobně jsem nevěděl kam dřív. Kam se člověk podíval, tam byl nějakej skvost, kterej bylo potřeba obhlédnout a připravit, alespoň v hlavě, jak by to mělo vypadat. Tím se dostávám asi k jediné věci, kterou bych považoval za slabší. Ta zahrada byla mega nasekaná a fakt jsem nevěděl, kam dřív. Je na čase zvětšit zahradu pánové! 😂 Na druhou stranu, mezi auty se dalo v pohodě projít, prohlédnout, obdivovat, co vystavovatelé vymysleli na svejch plechovejch manželkách. Na 50mm objektiv to ale fakt nebylo.

Vysoká laťka

V průběhu našeho mediamakingu za náma přiběhl Pietro, že si kluci přichystali malé překvapení, takže byl čas se přesunout na hlavní čast zahrady, kde jsme všichni čekali, co se bude dít. Vzhledem k tomu, že se barák nachází hned u železničního přejezdu, mělo nám to bejt víc než jasný. Po chvíli se zdáli ozývalo mohutné troubení něčeho, co rozhodně nebylo na ŘP sk. B. Klukům totiž nestačilo, že vytáhli svoje parádní auta, ale rovnou museli přijet potuněným vlakem. Good job boys! Tohle je vysoko nasazená laťka. Zrychlení, váha, ani věk nám nebyl prozrazen, tak nezbejvalo, než obdivovat tuhle krásnou neznámou.

Když se nad tím zpětně zamyslím, hrozně jsem ztratil pojem o čase. Nebyla chvíle, kdy jsem si řikal, že už dobrý, že už je čas jet domů. Že už jsem viděl všechno. Furt bylo na co koukat a když jste si prostě chtěl na chvíli odfouknout, tak chillzone byla ready, catering nabitej jídlem, lednice plná pití, pivo a víno teklo proudem, nebo furt bylo s kým pokecat. Třeba o tom, jak se jim na srazu líbí. Až mě vlastně trochu mrzí, jak krátký mi to všechno přišlo. Než jsem se vlastně pořádné rozkoukal, tak už se přiřitil na scénu Pietro Care v čele s Pietrem, který vyrobil ,,poháry“ a rozhodl se, že za sebe a jeho kolegy vybere top 3 auta srazu. Těmi se stali Marek s jeho Golfem mk3, Lukáš s jeho Audi RS4 B5, a Kuba s jeho žlutou RS6.

Poháry by PietroCare

Očekávání bylo hodně. Představ, jak to vlastně bude všechno probíhat taky. Kluci z Hardcore Haters udělali naprosto parádní meet, s naprosto poklidnou, pohodovou a přátelskou atmosférou. Díky Hardcore Haters! Jak za pozvání, tak za kompletní oraganizaci, která byla famózní. Poděkování patří samozřejmě i sponzorům S3lectionu. RSR Performance, Merch#53, Carmedia.cz, PietroCare, Tony’s Speed & Shine a všem dalším, který se na týhle události podíleli. Stejně tak chci poděkovat Kulich Media, že mi dělal celej den dvorního fotografa. Netušim, jak bych stíhal fotit a točit zároveň! Samozřejmě díky i všem který přišli pokecat, pozdravit, nebo jenom mávnuli.

Video z naší dílny:

Za jakoukoliv konstruktivní kritiku budeme jedině rádi. Jedná se o naší první zkušenost s natáčením a stříháním. Spoustu materiálu jsme nepoužili, protože máme prostě levý ruce. 😅

Galerie od Kulich Media: